Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

odkaz na 1.hl stránky

ahoj Petře, nikde jsem nenašel na těchto stránkách možnost překliku na stránky 1.hl. je to tu někde? třeba by to někdo uvítal. :-) rob

Datum
Vložil
Titulek

Re: odkaz na 1.hl stránky

Hm někdo tady je vyfocenej na hlavní stránce a hned takhle napadá stránky,že nejsou uplné???hi hi hi hi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

ne, právě naopak, chci zviditelnit Seidlika, kterej je na úvodní stránce 1.hl. :-)))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Koukám koukám a video ze zápasu pořád nikde hm hm hm

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Trpělivost! Video bude, ale čas není, protože jsem právě musel dodělat ty odkazy na web 1.hl ..... ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Tě asi zviditelním ty popleto :o))) dobrá fotka, aspoň je v akci :o) ta tvoje??? To je odkud??? :o))) z kanceláře? Sis zkoušel dres, né? :o)))

Datum
Vložil
Titulek

Pozvánka na turnaj v malé kopané!

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory na turnaj v malé kopané BABYLON CUP 2009.

Turnaj je kapacitně omezen na 90 týmů.
Termín: 4.-5. 7. 2009
Místo konání turnaje: Fotbalový stadion v Růžové ulici - Jaroměř (8 travnatých hřišť + 1 hřiště s umělým povrchem)
Startovné: 900,- Kč až 1050 ,- Kč (záleží na datu zaplacení)
Počet hráčů: 4+1

Více najdete na https://www.babyloncup.ic.cz
Pokud máte zájem, nebo dotazy k turnaji, napište na babyloncup@seznam.cz

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj přípravek ročníku 2002!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pozvánka na turnaj v malé kopané!

Bohužel přesně v termínu konání Mistrovství ČR v malé kopané 2009 v Příbrami ...

Datum
Vložil
Titulek

Frankie Cup 2009

Gratuluji všem našim hráčům i našim "hostům" v sestavě k vybojování vítězství v turnaji! Konečně se povedlo prolomit prokletí druhých a třetích míst na tomto turnaji... Děkuji, že jste si našli čas a absolvovali další turnajový sobotní maratón!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Frankie Cup 2009

Poděkování patří z velké části Petru Píchovi za skvělou organizaci před turnajem, v turnaji, následně i po turnaji, Péťo děkujem :o) Sestava: Patrik - je výborný brankář a nejen to, umí v hráčích vybudit klid a herní pohodu pro tvoření hry v zápasech, děkuju i Paťovi za velký kus odvedené práce "JISTOTA v bráně". Honza Mikeš - není žádný velký špílmachr, ale odvedl velmi kvalitní výkon a v poslední době se rozhodně zlepšil. Tomáš Fitzel - neviděl jsem jeho výkon, ale i on přispěl svojí dobře odvedenou prací. Ondra Staněk - děkujeme Ondrovi, který nám doplnil sestavu a k jeho výkonu jsem neměl žádných výhrad, mile mě překvapil a ukázal, že fotbal hrát rozhodně umí. Jirka Vinecký - také doplnil naší sestavu a přispěl svojí dobře odvedenou prací k vítězství, děkujeme. Honza Jelínek - velmi kvalitní hráč, který hrál pro celý team a myslím, že by si přál každý team, aby zrovna takový hráč jako je Honza Jelínek hrál právě v jeho teamu :o) Honzovi děkujeme za velmi dobře odvedenou fotbalovou práci. Lukáš Kučera - také velmi kvalitní fotbalista, který přispěl k celkovému vítězství, Lukášovi také patří velké dík.

<< 419 | 420 | 421 | 422 | 423 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.