Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mezinárodní turnaj v malé kopané!

Turnaj bohužel termínově koliduje s Mistrovstvím ČR v malé kopané, který se hraje v Příbrami a kde toužíme po odvetě za loňské finále s UNIONEM Příbram! Možná příští rok...

Datum
Vložil
Titulek

Video ze zápasu

Na Videosport.cz bylo přidáno nové video:



Titulek: Quo Boston 86 - Úterní hosté Ski FC

Krátký popis: 1. liga

Dlouhý popis: Sestřih utkání Quo Boston 86 - Úterní hosté Ski FC, 11.5. 2009, Běchovice.

Klíčová slova: hanspaulka, hanspaulská, liga, quo, boston, 86, úterní, hosté, ski, fc

Odkaz: https://videosport.tn.nova.cz/521-Quo-boston-86-uterni-hoste-ski-fc

Datum
Vložil
Titulek

Re: Video ze zápasu 6.kola QUO Boston - Úterní hosté

Díky za info! Samozřejmě to sledujeme a zařazujeme odkazy do sekce VIDEO. Naše video bude o víkendu, protože jsem musel koupit a nainstalovat Pinnacle 12 Ultimate, aby mi to neblblo jako verze 11 s Vistama 64! Posouval se mi záhadně zvuk od obrazu a to dost zásadně..... Tak se omlouvám, že mám skluz, ale o víkendu to doženu (i starší videa ze sezóny Jaro 2009). Pak budete moci jistě posoudit rozdíl mezi "profíky" a "amatéry"...

Datum
Vložil
Titulek

Proč nejsou ještě aktualizované stránky?

No je to záhada, ale nejdou mi administrovat naše stránky! Stránky 1.hl jsem aktualizoval (výsledky i tabulku) a nechápu proč naše nejdou, když je to pod jedním přihlášením... Ach jo!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Proč nejsou ještě aktualizované stránky?

Tak stránky už aktualizovány jsou, ale webnode.cz má evidentně problémy s administrací stránek pod prohlížečem MSIE 8.0, ale na Mozilla Firefox to jde, tak už nezoufám...

Datum
Vložil
Titulek

otazka

co petr sulc jak je na tom?

Datum
Vložil
Titulek

Re: otazka

No když jsem ho zval do haly na umělku, tak byl unaven z přípravy velkého fotbalu... Takže se po zranění vrátil na trávník (Loko Vltavín B) a to jeho "končím s fotbalem" zrevidoval. Jak to vidí s učinkování v ÚH? To je otázka pro něj, protože já se vždy jen dozvím, abych se ozval, kdyby nás bylo málo nebo kdybychom potřebovali pomoct.... jenže teď nás chodí hodně a ještě jsme ani neztratili bod! Škoda, že alespoň nezajde na zápas a neprojeví zájem... nenapíše na stránky atd. Rád bych ho někdy testnul, jak je na tom!

Datum
Vložil
Titulek

potapěči

čau, potapěči přišli o bod, protože neměli druhého rozhodčího...

Datum
Vložil
Titulek

Re: potapěči

Jo, máš pravdu! Z rozhodnutí STDK (28.4.2009) jim byl odečten 1.bod za nedelegování asistenta rozhodčího! Je to poučné! A je třeba se učit na chybách těch druhých... Pozor my pískáme 13.5. a zatím se přihlásil jen Sajdláno!? Nebo jdete s bráchou? Každopádně to budu chtít v pondělí na zápase vyřešit!

Datum
Vložil
Titulek

A jsme na čele tabulky!

Tak to se teda asi nečekalo... Po 4.kole jsme už zachráněni a poskočili jsme do čela tabulky! Vedeme sice jen o skóre, ale i tak se na to hezky kouká ne?

<< 418 | 419 | 420 | 421 | 422 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.