Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Koukám koukám a video ze zápasu pořád nikde hm hm hm

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Trpělivost! Video bude, ale čas není, protože jsem právě musel dodělat ty odkazy na web 1.hl ..... ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: odkaz na 1.hl stránky

Tě asi zviditelním ty popleto :o))) dobrá fotka, aspoň je v akci :o) ta tvoje??? To je odkud??? :o))) z kanceláře? Sis zkoušel dres, né? :o)))

Datum
Vložil
Titulek

Pozvánka na turnaj v malé kopané!

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory na turnaj v malé kopané BABYLON CUP 2009.

Turnaj je kapacitně omezen na 90 týmů.
Termín: 4.-5. 7. 2009
Místo konání turnaje: Fotbalový stadion v Růžové ulici - Jaroměř (8 travnatých hřišť + 1 hřiště s umělým povrchem)
Startovné: 900,- Kč až 1050 ,- Kč (záleží na datu zaplacení)
Počet hráčů: 4+1

Více najdete na https://www.babyloncup.ic.cz
Pokud máte zájem, nebo dotazy k turnaji, napište na babyloncup@seznam.cz

Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj přípravek ročníku 2002!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pozvánka na turnaj v malé kopané!

Bohužel přesně v termínu konání Mistrovství ČR v malé kopané 2009 v Příbrami ...

Datum
Vložil
Titulek

Frankie Cup 2009

Gratuluji všem našim hráčům i našim "hostům" v sestavě k vybojování vítězství v turnaji! Konečně se povedlo prolomit prokletí druhých a třetích míst na tomto turnaji... Děkuji, že jste si našli čas a absolvovali další turnajový sobotní maratón!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Frankie Cup 2009

Poděkování patří z velké části Petru Píchovi za skvělou organizaci před turnajem, v turnaji, následně i po turnaji, Péťo děkujem :o) Sestava: Patrik - je výborný brankář a nejen to, umí v hráčích vybudit klid a herní pohodu pro tvoření hry v zápasech, děkuju i Paťovi za velký kus odvedené práce "JISTOTA v bráně". Honza Mikeš - není žádný velký špílmachr, ale odvedl velmi kvalitní výkon a v poslední době se rozhodně zlepšil. Tomáš Fitzel - neviděl jsem jeho výkon, ale i on přispěl svojí dobře odvedenou prací. Ondra Staněk - děkujeme Ondrovi, který nám doplnil sestavu a k jeho výkonu jsem neměl žádných výhrad, mile mě překvapil a ukázal, že fotbal hrát rozhodně umí. Jirka Vinecký - také doplnil naší sestavu a přispěl svojí dobře odvedenou prací k vítězství, děkujeme. Honza Jelínek - velmi kvalitní hráč, který hrál pro celý team a myslím, že by si přál každý team, aby zrovna takový hráč jako je Honza Jelínek hrál právě v jeho teamu :o) Honzovi děkujeme za velmi dobře odvedenou fotbalovou práci. Lukáš Kučera - také velmi kvalitní fotbalista, který přispěl k celkovému vítězství, Lukášovi také patří velké dík.

Datum
Vložil
Titulek

Lions Cup 2009 Příbram

Děkuji všem hráčům za účast a předvedené výkony na turnaji! Gratuluji Sajdlánovi k zaslouženému ocenění nejlepším hráčem turnaje a Oivindovi za nejlepšího střelce turnaje! Myslím, že jsme ostudu neudělali a potěšil mě výrok jednoho ze soupeřů: "Těch je mi fakt líto! Hráli nejhezčí fotbal!".

Datum
Vložil
Titulek

pozvánka na turnaj

Dobrý den chtěl bych Vás pozvat na letní turnaj v minikopné,který se bude hrát v Libáňi(okres Jičín) je to 22km od Mladé Boleslavi...Turnaj se bude hrát 27.6.2009.turnaj se bude hrát na trávě bude zřejmě 16 týmu bude se hrát na dvouch hřištích, startovné bude 650kč a budou bohaté ceny(jen pro zajíavost vítěz loni obdržel velký pohár, dárkový koš,sud piva,2litrové šampaňské, 2 láhve vína,balon tým na druhem místě měl to samé akorát sud piva byl malý)takže si myslím že ceny sou bohaté...Jestli by jste měli zájem o fotky mohu zaslat...kdyby jste měli zájem o nějaké další informace tak na ně rád odpovím má mailová adresa je Pavel.hampl@skoda-auto.cz nebo tel. číslo 728/605365 přeji mnoho sportovních úspěchu nashledanou

Datum
Vložil
Titulek

Ranní budiček hi

Rano vstanu otevřu si stránky Uterních Hostu a koukam ...Peto fakt pěkné,doufám,že budu diky této poznámce v zakladu hi hi.A typovani jak příští rok???Novy hráč do obrany a strelce.Pak dobra dochazka a myslim neni problem.Hezky den Zema/čekáme také na zlepšenou komunikaci od dobrého fotbalisty P.S. hi hi

<< 418 | 419 | 420 | 421 | 422 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.