Hráčské fórum

Datum
Vložil
Titulek

NEJLEPŠÍ HRY

https://www.bezvahry.cz/doporucuji/826/

Datum
Vložil
Titulek

Výborný vstup do soutěže a docházka

Asi to spolu koresponduje docházka=výborný vstup do soutěže. Děkuji všem hráčům za docházku a doufám, že se nenecháte otrávit tím, že si tolik nezahrajete... Chci aby si zahráli všichni co na zápas přijdou a proto navrhuji dvojice hráčů, kteří se mají střídat, na lepší nápad jsem nepřišel. Jestli máte někdo jiný návrh, tak sem s ním! Samozřejmě jde v první řadě o výsledek a pak teprve o to jestli hrál někdo méně nebo více! Na některé posty prostě nemáme adekvátní náhradu a tak se střídá třeba jen zbytek mužstva. Chtěl bych to dělat spravedlivě, ale zároveň i s ohledem na co nejlepší prospěch pro tým! Doufám, že chápete, že není jednoduché ukočírovat dvě pětky hráčů, kteří si myslí, že mají na to hrát pořád... To píšu proto, že se už objevil názor "já dnes nejdu, je vás hodně" a nebo "já příště nejdu, kdybych věděl, že budu sedět na lavičce, tak nejdu".... Těším se na vaše názory. PP

Datum
Vložil
Titulek

Semifinále turnaje se Samsonem Příbram

Výborný začátek, vedoucí branka na 1:0, ale pak rychlé vyrovnání a další dvě laciné branky do poločasu. Na náš presing reagoval soupeř nahazováním brankářem dlouhých míčů na vysunuté útočníky. Na tuto taktiku jsme nenašli odpověď! Kde byla chyba? Nepokrývání hráčů? Nevracení se útočníků? Vzedmutí a okamžité snížení z výkopu po poločase a pak zase dvě laciné branky... Kde byla chyba? Brankář, který nás v rozhodujícím zápase nepodržel? Myslím, že s Patrikem a Zémou bychom turnaj vyhráli! Ta pauza nás rozhodně dostala, "vytuhli jsme" a soupeř se paradoxně ve čtvrtfinále rozehrál... Jaký máte názor na tento zápas? Co si z toho vzít za ponaučení? Jak se vám líbil turnaj? Děkuji za vaše názory!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Semifinále turnaje se Samsonem Příbram

Zápas o třetí místo nebyl z naší strany takovým zápasem, který jsme odehráli v základní skupině. K tomuto zápasu bych vůbec nikomu nic nevytýkal. Slovo "KDYBY" bych uvedl za jednoznačnou CHYBU. Ponaučení by si měli vzít všichni z toho takové, "KDYBY" jsme se scházeli na sezónu každý zápas v plné sestavě, tak můžeme přemýšlet o titulu. Jinak chci poděkovat všem spoluhráčům, kteří se zúčastnili turnaje a vybojovali i to 3.místo, které rozhodně není žádnou ostudou a mít v muštvu nejlepšího střelce i hráče turnaje, hovoří za vše :o) i za celkový projev teamové práce.

Datum
Vložil
Titulek

Přátelský zápas s mužstvem KEHAR 9.2.2009

Nadšeně hrající soupeř, který hrál "zezadu" a chodil do protiútoků. Vyšel jim hned první útok a v zápase dvakrát vedli... My jsme začali velice vlažně a útok "do plných" nám nevyhovoval. Chyběl důraz, ale hlavně těsnější obsazování protihráčů soupeře po ztrátě míče! Také obránci se nedrželi na svých místech a v protiútocích nás soupeř až příliš často přečísloval. Jen díky Patrikovi v brance nám soupeř odskočil jen dvakrát do vedení o jednu branku. Zahazování a nevyužívání šancí nemá cenu komentovat. Soupeř "odešel fyzicky" až v druhé půlce zápasu a jen díky tomu jsme vyhráli o tři branky 6:3. Rozdíl tří lig mezi mužstvy byl znát jen v držení míče, rychlejší souhře a lepší fyzické kondici nikoliv však v přístupu hráčů ke hře.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Přátelský zápas s mužstvem KEHAR 9.2.2009

nezbývá než souhlasit. je ale fakt, že přístup se bohužel přizpůsobí většinou soupeři, evidentně jsme to podcenili a myslim, že se z toho akorát můžeme poučit, což je na druhou stranu dobře. Naopak myslím, že třeba v pondělí proti Regentu jsme hráli především na začátku velmi slušnej fotbal a předvedli, že jsme soupeře nepodcenili a snažili se hrát dost dozadu... v průběhu zápasu se to asi zhoršilo, ale zase to bylo vývojem zápasu...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Přátelský zápas s mužstvem KEHAR 9.2.2009

jen malá chyba se vloudila "a snažili se hrát 'i' dost dozadu"

Záznamy: 1 - 7 ze 7

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.