Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

videosport sestřih

hele, to vypadá, jak kdyby měli oni víc šancí i v tom druhym poločase podle toho sestřihu na nováckym webu. to je neuvěřitelný...

Datum
Vložil
Titulek

Re: videosport sestřih

Klasická dezinformace! Problém je v tom, že byla mlha a točil to ve 2.poločase z prostoru za naší brankou, takže vybral jen to, kde bylo "něco vidět" a ne co se na hřišti dělo! Ta naše převaha byla místy drtivá, ale bohužel nebyla kamerou přes celé hřiště v mlze vidět!

Datum
Vložil
Titulek

Re: videosport sestřih

To teda, přitom druhej poločas nevystřelili skoro na bránu...Ještě, že nenatočili to moje břevno, to bych byl asi druhý den ve sportu na Nově jako borec na konec s palcem dolů, měl jsem to dát, a taky by ten zápas pak vypadal jinak...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: videosport sestřih

nevadí, Davide, vyhrajeme jiný zápasy... :-)

Datum
Vložil
Titulek

Zápas "blbec" potká asi každého!

Když jsem se včera koukal na LM a zápas Barcelona - Rubin Kazaň 1:2 , tak jsem pochopil, že "zápas blbec" potká asi každé mužstvo a to na jakékoliv úrovni! Jsem daleko od toho srovnávat se s Barcelonou, ale bylo vidět, že fotbal nemá logiku a když má soupeř den, tak můžete mít drtivou převahu celý zápas (a ne polovinu jako my), ale nevyhrajete, když nedáte branky... Chápu, že jste se cítili stejně jako "zmrazené hvězdy Barcelony".... Jenže příští pondělí hrajeme znovu a bude to jiný zápas!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zápas "blbec" potká asi každého!

ahoj Petře,
mohl bys kdyžtak dát video s vokrou na web, pokud teda bude v té mlze něco vidět?! tohle by mě fakt zajímalo, protože takovejch šancí, jako jsme měli ve druhé půli, jsme snad neměli za tři poslední zápasy...
díky,
rob

Datum
Vložil
Titulek

Kdo se za mě stydíte?

Jistým anonymem z Vokry jsem byl na stránkách www.1hl.webnode.cz nařčen, cituji: "Pan Pícha by se měl nad sebou zamyslet, vypadal jako člověk nad věcí, ale reality je úplně nikde jinde, vlastní hráči se za něj styděli." Tak se vás chci zeptat, jestli se za mě stydíte a proč!? Předpokládám, že je to trapná lež, ale pokud se za mě opravdu někdo stydíte, tak potom to řekněte a ne anonymně. To bych se fakt asi zamyslel, ale takto si myslím, že ten hoch z Vokry je trapnej a ulhanej ubožák...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kdo se za mě stydíte?

Tohle bych vůbec nekomentoval. Nechápu, jakej blb tam tohle mohl napsat...

Až udělá někdo pro hanspaulku!!!, nejen pro své mužstvo, ale pro celou hanspaulku tolik, co Ty, tak ať si komentuje... Nikdo není při zápase úplně v klidu a kdo je, tak to není žádnej trenér, fanoušek nebo jinej fotbalovej činovník. ...to nic nemění na tom, že se za Tebe rozhodně, alespoň za mě, nestydíme!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kdo se za mě stydíte?

Větší nesmysl tam ten anonym nemohl napsat.

Datum
Vložil
Titulek

FK Králův Dvůr - Loko Vltavín 3:3 (2:1)

Dramatický zápas za účasti našich dvou hráčů, kteří nastoupili proti sobě! Oba byli nejlepšími hráči svých mužstev! Fulda dal první branku a na druhou nahrál, takže KD vedl už v 7. min. 2:0. Vltavín snížil střelou z dálky, kterou brankář nevyboxoval z branky. Druhá půle se hrála za převahy Vltavínu, ale skóre navýšil na 3:1 domácí tým. Hráči Lokády se ovšem zaslouženě dočkali dvou branek a vyrovnání. Na vyrovnávací brance měl největší podíl Michal Krimlák, který šanci vypracoval únikem po levém křídle a nádhernou přihrávkou před branku. V nastavení pak šel Michal dokonce od půle hřiště sám na brankáře domácích, ale koncovku nezvládl, protože si v rozhodující chvíli před brankářem míč předkopl na "dlouhou nohu". Z protiútoku měl zase na kopačce gól domácí útočník, ale na skóre se už nic nezměnilo... Bylo se na co koukat a remíza byla zasloužená pro oba týmy.

<< 414 | 415 | 416 | 417 | 418 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.