Čtení A-team - Jaro 2010

26.06.2010 11:32

ČTENÍ PRO 1. Hanspaulskou ligu - "ÚTERNÍ HOSTÉ"
Níže uvedené komentáře nemohou být objektivním vyjádřením dění na hřišti, protože zde prezentuji pouze doslovné komentáře o zápasech sepsané rozhodčími do "Zápisu o utkání" a pak také "Můj pohled" na sehraný zápas, což už vůbec nemůže být objektivní. Bude-li mít některý ze čtenářů jiný názor, pak ať ho ventiluje v DISKUZI nebo ve Fóru pro hráče......PETR

11. kolo 21.06.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - DEKO 8:10 (4:5)

Sestava: P. Čížek - Voldřich, Seidel, R. Čížek, Chrobák, Doležal, Pícha jun.
 Branky: 3 Chrobák, 2 Voldřich, 2 R. Čížek, Pícha jun.
 Rozhodčí: ??? (Starci na chmelu B)
 Komentář rozhodčího: Na 1.ligu zápas otevřených obran. V poločase 5:4 pro Deko, stejný výsledek se odehrál i v půli druhé.
 Můj pohled: Bez brankáře, bez obrany a bez zodpovědnosti! Dostat 10 branek a k tomu ještě od sestupujícího mužstva je trapné a neomluvitelné!   Nedá se to omluvit ani tím, že se hrálo od 18:15 hod. a že nemohl dorazit Patrik do branky a někteří další hráči ... Pravdou je, že jsme nehráli prakticky o nic, protože jsme měli konečné 4 místo zajištěné předem, ale to co jsme předváděli na hřišti bylo čiré zoufalství! Dva stejné poločasy a pokaždé 5 branek v naší síti, o které se rozdělili svorně Petr Čížek a Michal Voldřich, kteří se pokusili zastoupit brankáře... Mužstvo jim to ovšem vůbec neulehčovalo a předvádělo bezstarostnou hru dopředu bez obrany. Takže nebylo vyjimkou, když hráči soupeře chodili sami na našeho brankáře! K tomu si přidejte chyby na postu brankáře, vlastní branku a je jasné, že to nemohlo dopadnout dobře...
Utkání skončilo. Zapomeňte!

10. kolo 07.06.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - BEDNA 0:3 (0:1)

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Voldřich, Chrobák, Drbal, Mikeš
Rozhodčí: Hora, Vlnatý (Borussia Dortšpunt A)
Komentář rozhodčího:  Utkání odpovídalo úrovni I.ligy. Hru více tvořili hráči Úterních hostů ... Spousty zahozených šancí a smrtící brejky domácích tento zápas rozhodli.
Můj pohled:

9. kolo 31.05.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - VOJENSKÉ LESY 7:5 (3:3)

Sestava: Keseli - Zeman, Chrobák, P.Čížek, Mikeš, Fitzel, Drbal
Branka:
 2 Drbal, 2 Mikeš, Fitzel, Zeman, vlastní
Rozhodčí: Vápeník (Berlínští lvi)
Komentář rozhodčího:  Souboj týmů s rozdílnými cíly, domácí se nevzdávají vidiny prvního titulu, zatímco několikanásobný mistr Vojenské lesy je naopak blízko sestupu do nižší soutěže. Paradoxně však byly Vojenské lesy v tomto utkání lepším týmem, ovšem jejich závěry utkání jsou velice tragické. Hrál se fotbal ve vysokém nasazení a první desetiminutovka byla hodně hektická. Ve čtvrté minutě si naběhl Bartejs na přihrávku Nešpora a otevřel skóre. V šesté minutě však obrana Vojenských lesů nestačila pokrýt kombinaci Úterních hostů a Drbal zajistil vyrovnání. V sedmé minutě však Pašek po přihrávce Dohnala ještě jednou dostal Vojenské lesy do vedení. V téže minutě, přímo z rozehrání v půli hřiště, dalekonosnou střelou Drbal vyrovnal. V desáté minutě nastřelil Pašek břevno branky Úterních hostů a z protiútoku si dal obránce Vojenských lesů čistého vlastence. Poté se brankostroj zadrhl, byť brankových šancí bylo na obou stranách několik. Vyrovnání přišlo ve dvacátédeváté minutě, když střelu Šmerdy jemně tečoval obránce Úterních hostů za záda svého gólmana. Druhý poločas zahájily Vojenské lesy náporem, ovšem ve třicátépáté minutě Fitzel a ve třicátéšesté minutě Zeman dostali Úterní hosty do dvoubrankového vedení. Hráči Vojenských lesů se však zmobilizovali k dalšímu náporu a ve čtyřicáté minutě Bartejs po asistenci Šmerdy a ve čtyřicátédruhé minutě Pašek po přihrávce Bartejse dokázali vyrovnat skóre. Ne však nadlouho, neboť ve čtyřicátéosmé minutě dost lacino skóroval hlavou za skrumáže Mikeš a dostal domácí opět do vedení. Závěrečné minuty utkání byly ve znamení enormní snahy Vojenských lesů alespoň vyrovnat, ovšem jejich hráči neproměnili velké množství jasných gólových příležitostí a tak to byl opět Mikeš, který v padesátésedmé minutě využil chybu obrany Vojenských lesů a po samostatné akci dal výsledku definitivní podobu. Hráči Vojenských lesů bojovali a dřeli do úplného závěru utkání, ale jejich snaha přišla opět vniveč.
Můj pohled:

8. kolo 24.05.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - VV VOKRA 6:2 (5:1)

Sestava: Keseli - P.Čížek, R.Čížek, Seidel, Voldřich, Mikeš, Drbal, Chrobák
Branky: 3 Chrobák, Mikeš, Voldřich, R. Čížek
Rozhodčí:  Hošek, Peer (Rowdies HFC)
Komentář rozhodčího: Favorit od začátku zabral a vyhrál jasně první dějství. Po přestávce měla Vokra k dispozici spoustu přečíslení, ale nebyla schopná dát góly.
Můj pohled:

7. kolo 17.05.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - HS PRAHA 6:0 kontumačně!

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Mikeš, Drbal, Doležal
Rozhodčí: ? (Trops)
Komentář rozhodčího: Družstvo H S Praha se k utkání ani po uplynutí čekací doby nedostavilo.

6. kolo 10.05.2010 hřiště Běchovice ÚTERNÍ HOSTÉ - ŠUMAVAN-BALKÁN 0:4 (0:1)

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Doležal, Fitzel, Drbal
Rozhodčí: ? (AG team)
Komentář rozhodčího: Hráči Šumavanu byli všude o něco dříve, klidněji a přesněji si přihrávali a v zakončení jim nechyběl klid. Zasloužené vítězství.
Můj pohled:

5. kolo 03.05.2010 hřiště Tempo  ÚTERNÍ HOSTÉ - SMUTNÝ POTAPĚČI 6:6 (3:4)

Sestava: KeseliSeidel, P. Čížek, R. Čížek, Kučera, Drbal, Fitzel, Voldřich, Mikeš
Branky:
 2 Kučera, 2 Mikeš, P. Čížek, Seidel
Rozhodčí: Pavlásek, Trnka (Lucián FC A)
Komentář rozhodčího: Slušně hrané utkání, ve kterém je dělba bodů zasloužená.
Můj pohled:

4. kolo 26.04.2010 hřiště Běchovice  ÚTERNÍ HOSTÉ - RESTAURACE U PECKŮ 1:3 (1:0)

Sestava: Keseli - P. Čížek, Chrobák, Voldřich, Mikeš, Doležal
Branka:
 Mikeš
Rozhodčí: L. Němec, M. Němec (Eden 1999)
Komentář rozhodčího:  Rychlé a kombinačně pohledné utkání se šancemi na obou stranách.
Můj pohled:

3. kolo 19.04.2010 hřiště Běchovice  ÚTERNÍ HOSTÉ - QUO BOSTON 2:1 (0:0)

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Fitzel, Chrobák, Drbal, Doležal
Branky: Doležal, Chrobák
Rozhodčí: R. Macek, Trnka (Lucián FC A)
Komentář rozhodčího: Hezké utkání ve kterém zvítězilo mužstvo Úterních hostů sice nejtěsnějším rozdílem, ale zcela zaslouženě, protože byli po celou dobu jasně lepší. Kaňkou na utkání a to dost velkou je jako obvykle hráč Bošnakov, který stojíc za lajnou neustále uráží, nadává a vyhrožuje. Jeho chování je zcela mimo naše chápání.
Můj pohled:

2. kolo 12.04.2010 hřiště Běchovice  ÚTERNÍ HOSTÉ -  PORTER CF B 7:4 (3:2)

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Mikeš, Fitzel, Drbal, Chrobák, Doležal
    Branky: 5 Mikeš, 2 Fitzel
    Rozhodčí: Rozhon, Král (Sklenářka FC)

Komentář rozhodčího: První poločas začali hráči Porteru aktivně a ujali se vedení, ale hráči hostů hru do poločasu otočili. Druhý poločas byl hlavně
    v jejich režii. Skóre navýšili až na 7:2. Obrovský podíl na vítězství domácích měl vinikájící gólman Keseli.
    Můj pohled:

1. kolo 05.04.2010 hřiště Běchovice  ÚTERNÍ HOSTÉ - TRAKTOR HUMUS A 8:0 (5:0)

Sestava: Keseli - Seidel, P. Čížek, R. Čížek, Mikeš, Fitzel, Drbal, Čapek, Chrobák
    Branky:
  2 Fitzel, 2 Chrobák, 2 Mikeš, Seidel, Drbal
    Rozhodčí: Český, Kratochvíl (delegovaný)
    Komentář rozhodčího:  Zápas hraný na jednu branku. Úterní hosté potvrdili roli favorita a Traktor nepustili vůbec k ničemu. Hosté mohli vstřelit
    i  dvakrát více branek, kdyby nechtěli pokaždé balón "dovézt až do kuchyně" a jednu dvě přihrávky ubrali.