Výsledky I.liga Jaro 2009
1. kolo
Traktor humus
-
Vokra VV
NE
05.04.
20:00
DEKAN
1:3
Klokan Perón Club
-
Šumavan-Balkán
PO
30.03.
20:45
ARIT
1:6
QUO Boston 86
-
Vojenské lesy
PO
30.03.
20:00
ZAK
3:1
Úterní hosté SKI FC
-
Santa Tranta PC A
PO
30.03.
18:15
BECH
3:1
HS Praha
-
Rowdies HFC
PO
30.03.
18:45
STER2
0:6
Smutný potapěči
-
Restaurace U Pecků
ST
15.04.
20:00
TEMPO
3:9
2. kolo
Vokra VV
-
Restaurace U Pecků
ST
08.04.
18:15
ZARUB
0:8
Rowdies HFC
-
Smutný potapěči
PO
06.04.
20:00
TEMPO
9:4
Santa Tranta PC A
-
HS Praha
PO
06.04.
19:45
HRAB3
1:7
Vojenské lesy
-
Úterní hosté SKI FC
PO
06.04.
20:00
ZAK
1:7
Šumavan-Balkán
-
QUO Boston 86
PO
06.04.
20:45
ARIT
2:3
Traktor humus
-
Klokan Perón Club
PO
13.04.
20:00
DEKAN
3:7
3. kolo
Klokan Perón Club
-
Vokra VV
ST
22.04.
18:15
ZARUB
2:3
QUO Boston 86
-
Traktor humus
PO
20.04.
20:45
DEKAN
1:3
Úterní hosté SKI FC
-
Šumavan-Balkán
PO
20.04.
18:15
BECH
4:1
HS Praha
-
Vojenské lesy
PO
20.04.
20:00
ZAK
2:1
Smutný potapěči
-
Santa Tranta PC A
PO
20.04.
20:00
TEMPO
6:5
Restaurace U Pecků
-
Rowdies HFC
PO
20.04.
18:45
TEMPO
0:5
4. kolo
Vokra VV
-
Rowdies HFC
PO
27.04.
18:15
ZARUB
3:4
Santa Tranta PC A
-
Restaurace U Pecků
ÚT
28.04.
18:15
KBELY
3:4
Vojenské lesy
-
Smutný potapěči
PO
27.04.
20:00
TEMPO
5:3
Šumavan-Balkán
-
HS Praha
PO
27.04.
20:45
ARIT
4:1
Traktor humus
-
Úterní hosté SKI FC
PO
27.04.
18:15
BECH
1:9
Klokan Perón Club
-
QUO Boston 86
ST
29.04.
19:45
HRAB3
3:1
5. kolo
QUO Boston 86
-
Vokra VV
ST
06.05.
18:15
ZARUB
3:2
Úterní hosté SKI FC
-
Klokan Perón Club
PO
04.05.
18:15
BECH
6:4
HS Praha
-
Traktor humus
NE
10.05.
20:00
DEKAN
2:10
Smutný potapěči
-
Šumavan-Balkán
PO
04.05.
20:00
TEMPO
6:2
Restaurace U Pecků
-
Vojenské lesy
PO
04.05.
20:00
ZAK
3:4
Rowdies HFC
-
Santa Tranta PC A
PO
04.05.
18:45
TEMPO
8:3
6. kolo
Vokra VV
-
Santa Tranta PC A
ST
13.05.
18:15
ZARUB
2:1
Vojenské lesy
-
Rowdies HFC
PO
11.05.
20:00
ZAK
1:1
Šumavan-Balkán
-
Restaurace U Pecků
PO
11.05.
20:45
ARIT
3:1
Traktor humus
-
Smutný potapěči
PO
11.05.
20:00
TEMPO
8:6
Klokan Perón Club
-
HS Praha
ST
13.05.
19:45
HRAB3
1:4
QUO Boston 86
-
Úterní hosté SKI FC
PO
11.05.
18:15
BECH
1:1
7. kolo
Úterní hosté SKI FC
-
Vokra VV
PO
18.05.
19:30
ZARUB
5:2
HS Praha
-
QUO Boston 86
PO
18.05.
19:45
HRAB1
2:10
Smutný potapěči
-
Klokan Perón Club
PO
18.05.
20:00
TEMPO
10:4
Restaurace U Pecků
-
Traktor humus
NE
24.05.
20:00
DEKAN
7:4
Rowdies HFC
-
Šumavan-Balkán
PO
18.05.
20:45
ARIT
5:1
Santa Tranta PC A
-
Vojenské lesy
PO
18.05.
19:30
KBELY
1:1
8. kolo
Vokra VV
-
Vojenské lesy
PO
25.05.
20:00
ZAK
0:3
Šumavan-Balkán
-
Santa Tranta PC A
PO
25.05.
20:45
ARIT
1:2
Traktor humus
-
Rowdies HFC
NE
31.05.
20:00
DEKAN
0:9
Klokan Perón Club
-
Restaurace U Pecků
ÚT
26.05.
19:30
KBELY
3:11
QUO Boston 86
-
Smutný potapěči
PO
25.05.
20:00
TEMPO
4:4
Úterní hosté SKI FC
-
HS Praha
PO
25.05.
19:00
P3
3:5
9. kolo
HS Praha
-
Vokra VV
PO
01.06.
19:45
HRAB3
1:0
Smutný potapěči
-
Úterní hosté SKI FC
PO
01.06.
20:00
TEMPO
3:8
Restaurace U Pecků
-
QUO Boston 86
ÚT
02.06.
19:30
KBELY
6:2
Rowdies HFC
-
Klokan Perón Club
PO
01.06.
19:30
KBELY
5:2
Santa Tranta PC A
-
Traktor humus
ST
03.06.
19:30
KBELY
4:5
Vojenské lesy
-
Šumavan-Balkán
PO
01.06.
20:45
ARIT
1:3
10. kolo
Vokra VV
-
Šumavan-Balkán
PO
08.06.
20:45
ARIT
1:6
Traktor humus
-
Vojenské lesy
PO
08.06.
20:00
ZAK
3:9
Klokan Perón Club
-
Santa Tranta PC A
PO
08.06.
19:30
KBELY
6:1
QUO Boston 86
-
Rowdies HFC
PO
08.06.
19:00
P1
2:2
Úterní hosté SKI FC
-
Restaurace U Pecků
PO
08.06.
18:15
BECH
17:4
HS Praha
-
Smutný potapěči
PO
08.06.
20:00
TEMPO
7:6
11. kolo
Smutný potapěči
-
Vokra VV
PO
15.06.
18:45
TEMPO
6:3
Restaurace U Pecků
-
HS Praha
PO
15.06.
18:30
HRAB1
7:5
Rowdies HFC
-
Úterní hosté SKI FC
PO
15.06.
18:15
BECH
1:0
Santa Tranta PC A
-
QUO Boston 86
PO
15.06.
18:15
KBELY
2:2
Vojenské lesy
-
Klokan Perón Club
PO
15.06.
18:45
STER1
5:4
Šumavan-Balkán
-
Traktor humus
PO
15.06.
18:15
ARIT
6:1